Categories Technologia

Nowoczesne tablice wyników. O jakich urządzeniach należy pamiętać, organizując event sportowy?

Planując organizację wydarzenia sportowego, warto zadbać o technologie, które wpłyną na komfort oglądania rozgrywanego meczu. Dostawcy rozwiązań audio-wideo oferują nowoczesne ekrany, monitorujące punkty zdobywane przez uczestników. Nie jesteś pewien, jaki rodzaj tablicy wyników najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojego eventu? Poznaj kluczowe funkcjonalności telebimów LED.

Dlaczego warto zainwestować w nowoczesne tablice wyników?

Modularne ekrany LED pozwalają zarówno na wyświetlanie aktualnego wyniku rozgrywki, jak i mierzenie czasu pozostałego do jej końca. Warto również dodać, że na tablicy wyników można wydzielić specjalne miejsce do odnotowywania przerw i fauli. Sprawdź, czym powinien się charakteryzować ekran audio-wideo.

1.      Możliwość integracji z innymi urządzeniami

Obecnie dużym zainteresowaniem klientów cieszą się modułowe tablice wyników, które można połączyć z zewnętrznymi kamerami lub materiałami wideo. To rozwiązanie umożliwia m.in. powtórne prezentowanie widowiskowych goli i wsadów oraz emocjonujących momentów, np. z biegów lekkoatletycznych.

2.      Efektowne wyświetlanie treści sponsorowanych

Dostawcy urządzeń audio-wideo oferują nowoczesne tablice wyników, pozwalające na atrakcyjne zaprezentowanie materiałów od promujących wydarzenia sponsorów. Co ważne, treści mogą zostać wyświetlone w każdym momencie meczu – zarówno w trakcie trwania przerw, jak i przed samą rozgrywką.

3.      Możliwość edycji prezentowanych materiałów

Jedną z kluczowych cech modularnych telebimów LED jest możliwość wyświetlania dowolnie modyfikowanych treści. Tablice wyników wiodących dostawców doskonale sprawdzą się podczas rozgrywek, które nie posiadają określonych ram czasowych. Co więcej, ekran pozwoli na sprawne monitorowanie czasu meczu, podczas którego zegar jest regularnie zatrzymywany.

W jaki sposób zareklamować sponsorów wydarzenia? Kluczowe funkcjonalności band LED

Organizując wydarzenie masowe, warto zainwestować w wielozadaniowe konstrukcje, które pomogą w wyświetleniu jakościowych, czytelnych treści – zarówno reklam, jak i informacji bieżących. Dlaczego warto zastanowić się nad inwestycją w bandy LED? Konstrukcje te służą najczęściej do prezentowania materiałów sponsorowanych oraz obrazów audio-wideo, pomagających w budowaniu wizerunku klubu. Bandy pozwalają na wyświetlenie m.in. herbu zespołu, logotypu eventu czy informacji kontaktowych reklamodawców.

Szukasz modularnych ekranów LED? Sprawdź ofertę kompatybilnych tablic wyników od Flexvision

Firma Flexvision to doświadczony dostawca urządzeń AV, oferujący zarówno nowoczesne tablice wyników, jak i zaawansowane systemy wideokonferencyjne, urządzenia multimedialne i procesory. Planujesz organizację imprezy masowej i szukasz praktycznych rozwiązań, które zwrócą uwagę przybyłych gości? Skontaktuj się z doradcami z Flexvision i poznaj pełną specyfikację nowatorskich tablic wyników.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *