Categories Blog

WordPress – najważniejsze funkcje platformy

Jeśli szukasz najbardziej docenionej platformy dla stron www to WordPress jest właściwym wyborem.

Czasy, w których wystarczyło mieć jakąkolwiek stronę internetową, aby budzić podziw wśród klientów i zazdrość u konkurencji, bezpowrotnie odeszły. Marketing internetowy nie stoi w miejscu, rozwija się w błyskawicznym tempie, dostarczając nam każdego dnia nowych rozwiązań. Dziś nie wystarczy mieć „po prostu” strony. Trzeba mieć stronę profesjonalną i spełniającą wiele kryteriów.

Panel obsługi stron internetowych w WordPress

Jedną z niezbędnych cech idealnej witryny WWW, jest jej intuicyjność. Strona powinna być prosta w obsłudze nie tylko dla osoby, która ją odwiedza. Powinna być również łatwa i funkcjonalna dla jej właściciela. Nikt nie ma czasu na to, aby z każdym pytaniem dzwonić do informatyka. Właściciele stron chcą mieć nad nimi całkowitą kontrolę. Z tego właśnie względu tak ogromną popularność zyskał system CMS, czyli System Zarządzania Treścią. To specjalne oprogramowanie, które pozwala na dużo łatwiejsze stworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą edycję i aktualizację. Najpopularniejszym rozwiązaniem tego typu jest WordPress.

Czy wiesz, że ponad połowa rynku systemu zarządzania treścią stanowią strony oparte na WordPressie? Jeszcze do niedawna kojarzył się wyłącznie z blogami. Dziś, z jego pomocą szybko uruchomimy dla Ciebie firmową stronę internetową, blog, stronę produktową czy Twoje portfolio. Jego możliwości są nieograniczone, a my wiemy jak je wykorzystać.

Pewnie zastanawiasz się, co stoi za ogromnym sukcesem tej platformy. Przede wszystkim jest to niezwykle łatwe i wygodne zarządzanie. Chcąc np. zaktualizować treści na stronie, nie musisz dzwonić do firmy, która ją dla Ciebie przygotowała. Bez trudu zrobisz to sam. Spokojnie, nie musisz znać kodu HTML czy CSS. Do edycji posłuży Ci łatwy w opanowaniu i przejrzysty edytor (przypominający nieco panel z Worda).

Dodawanie multimediów, zdjęć do galerii, muzyki czy filmików wideo, nigdy nie było tak łatwe. Dzięki WordPressowi łatwo udostępnisz film z Youtuba czy Vimeo na Twojej stronie. Ponad to, taka witryna przystosowana jest do obsługi przez wiele osób. Dostęp do niej możesz mieć nie tylko Ty, ale również Twoi współpracownicy. Dzięki temu mogą swobodnie dodawać np. wpisy na blogu.

Wybieraj spośród wielu funkcjonalności WordPress dla Twojej strony internetowej

WordPress zapewnia swoim użytkownikom całą bazę zarówno darmowych, jak i płatnych szablonów graficznych (tzw. skórek) , które można dowolnie edytować i przystosowywać do swoich potrzeb. Chcemy, aby Twoja strona wyglądała profesjonalnie, dlatego przy jej wykonaniu skorzystamy z najwyższej klasy szablonów. Są one łatwiejsze w pozycjonowaniu, wykonane z niezwykłą starannością oraz responsywne. Pozwolą nam stworzyć dla Ciebie stronę zgodną z Twoimi wszystkimi wymaganiami, która na długo pozostanie w pamięci Twoich klientów.

Warto wspomnieć również o bogatej ofercie przeróżnych wtyczek, które WordPress oferuje swoim użytkownikom. Pozwalają one rozbudować każdą stronę o wiele nowych funkcji. Ułatwiają pozycjonowanie, przyśpieszają działanie całej strony, dostarczają danych na temat ruchu na stronie… Ich możliwości są ogromne.

Mimo całej palety dodatków, które można wykorzystać, system jest niezwykle stabilny. Z racji na jego ogromną popularność Ciągle się rozwija, co pozwala usprawniać jego działanie i eliminować potencjalne błędy. To gwarantuje jego niezawodność i Twój spokojny sen.

Łatwa obsługa i swobodny dostęp przełoży się na zwiększenie interakcji z Twoimi klientami. Możesz prowadzić z nim dialog poprzez komentarze na blogu lub specjalnie stworzone ankiety. A dzięki bieżącej aktualizacji danych o Twoim biznesie, będą przez cały czas informowani o nowościach, promocjach czy aktualnościach z życia firmy.

Ogromną zaletą systemu jest dużo krótszy czas wdrożenia, niż w przypadku tworzenia od postaw strony internetowej. Ponad to, masz pewność, że korzystasz ze sprawdzonego rozwiązania, w końcu zaufało mu miliony ludzi na całym świecie.

Jeśli chciałbyś stworzyć własną stronę internetową opartą na systemie WordPress, wystarczy, że napiszesz do nas. Nasze doświadczenie pozwoli nam stworzyć dla Ciebie witrynę, która będzie spełniała Twoje wszystkie wymagania. Przekonaj się sam. Wordpress to najbardziej popularne oprogramowanie dla stron internetowych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *