Skup książek – Rybnik, jako sposób na nadmiar literatury

Skup książek – Rybnik, jako sposób na nadmiar literatury

Mówi się, że książki uczą, bawią i wychowują. I coś w tym musi być, skoro osoby regularnie obcujące z literaturą posiadają ogromną wiedzę, rozwijają myśli, a przy tym utrzymują wysoką aktywność umysłu. Czytane książki – zwłaszcza kupowane – mają jednak to do siebie, że z czasem zaczynają zabierać wiele miejsca na półkach. I nawet największy miłośnik literatury dochodzi w końcu do wniosku, że części z nich należałoby zrezygnować. W tym celu można odwiedzić antykwariat, albo znaleźć skup książek

Internetowy skup książek – Rybnik i pozostałe miejscowości w Polsce

Internetowy skup książek – Rybnik działający na terenie całej Polski to wygodne i praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu możesz szybko pozbyć się nadmiaru książek. Wcale nie musisz nigdzie jechać ani tym bardziej dzwonić, aby dowiedzieć się, czy skup będzie zainteresowany odkupieniem od Ciebie książki. Możesz wygodnie uzyskać odpowiedź, wchodząc na stronę SkupSzop.pl i na dole strony wpisać kod ISBN z książki, której chcesz się pozbyć.

Informację uzyskasz od razu, jednocześnie zostanie podana Ci cena. Możesz ją zaakceptować, albo nie. Warto przy tym pamiętać, że skup określa minimalną cenę transakcji – jest to 40 zł. SkupSzop nie określa natomiast maksymalnej kwoty, co oznacza, że możesz sprzedać tyle książek, ile tylko zechcesz. Zaproponowana cena wyliczana jest na podstawie aktualnej ceny rynkowej, zapotrzebowania na daną książkę oraz aktualnego stanu magazynowego. Warto przy tym wiedzieć, że czynniki te mogą dynamicznie się zmieniać.

Co po akceptacji zaproponowanej ceny?

Po akceptacji zaproponowanej ceny zostaniesz poproszony o podanie danych niezbędnych do zrealizowania transakcji. Po tym pozostanie Ci już tylko spakowanie książek oraz ich wysłanie. Paczkę możesz nadać samodzielnie lub za pośrednictwem SkupSzop.pl zamówić kuriera. Korzystając z drugiej opcji, zostaniesz poproszony o podanie najdogodniejszego terminu, w którym ma się zjawić kurier. Będzie on miał ze sobą gotową etykietę na paczkę.

Koszt przesyłki z kurierem zorganizowanym przez SkupSzop.pl zostanie pokryty w całości. Jeżeli zdecydujesz się samodzielnie nadać paczkę, wówczas kwota ze sprzedaży książek zostanie powiększona o 7 zł. Pieniądze za nadesłane książki otrzymasz po weryfikacji ich stanu – nie później niż w ciągu 24 godzin – na podany przez Ciebie numer rachunku bankowego. O wypłacie środków zostaniesz poinformowany SMS-em.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *