Categories Blog

Panie Idealny – jaki jesteś?

Ciężko mówić o ideałach, gdyż ideałów nie ma. Nie ma również sensu rozważać charakterystycznych cech wyglądu facetów, które przyciągają kobiety. Każda z Pań ma bowiem własny gust, a to co podoba się jednej, niekoniecznie wpisuje się w upodobania drugiej. Jest jednak zbiór pewnych zalet, zachowań z zakresu męskiego charakteru, które bezapelacyjnie uwielbiają Panie!

Poczucie bezpieczeństwa

Poczucie bezpieczeństwa to coś, czego każda kobieta oczekuje od swojego mężczyzny. Bezpieczeństwo jakie facet może zagwarantować przejawia się w najprostszych życiowych czynnościach. Począwszy od wymiany koła w samochodzie, przez dobrą radę w kryzysowych sytuacjach, aż po solidne męskie ramię, w które można się wtulić na zakończenie dnia.

Kultura osobista

Kulturalne zachowania to coś, na czym również zależy każdej kobiecie. Panie chcą się chwalić swoimi idealnymi facetami przed przyjaciółkami czy rodziną. Niedorzecznym byłoby mówić o ideale, mając do czynienia z gburem, który przeklina przy stole i nie ma szacunku do kobiet.

Dobry kontakt z dziećmi

Większość z Pań, ma wrodzony instynkt macierzyński. Z tej racji, przedstawicielkom płci pięknej zależy na tym, aby ich facet miał nienaganny kontakt z dziećmi. Kobiety widzą w swoich partnerach kandydatów na ojców swoich dzieci, przez co tak ważna jest dobra relacja z maluchami.

Jest jeszcze wiele innych cech idealnego faceta. Ciężko jest podchodzić do tego tematu ogólnie, gdyż każda z kobiet ma inne oczekiwania. Do zbioru uniwersalnych cech wymarzonego partnera warto jeszcze dorzucić odpowiedzialność oraz zaradność. Są to dwie cechy, które kobietom imponują. Pewny siebie, zaradny mężczyzna to gwarancja dobrego materiału na męża, potrafiącego sobie poradzić w życiu i wziąć odpowiedzialność za swoją rodzinę.

Jeśli znajdziesz już ten ideał, podpowiemy Ci, jak go uszczęśliwić. Wybrany przez miastokobiet.pl prezent może stać się strzałem w dziesiątkę w walce o Mr Perfect.

Nie można również zapomnieć o takich prostych cechach jak uśmiech czy ogólne zadowolenie z życia. Zarówno mężczyzn, jak i kobiety pociągają osoby zadowolone z własnego życia, realizujące się w swoich pasjach, którymi niekiedy mogą nawet zarażać.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *