Kilka pomysłów na tapetę w dekorację w twoim domu

Kilka pomysłów na tapetę w dekorację w twoim domu

Szukasz ciekawych i niezwykłych sposób, które zmienią wygląd i styl twojego domu lub mieszkania? Jednym z szybkich i tanich sposób na szybką metamorfozę są tapety ścienne. Wspólnie ze sklepem 4wall.pl, który zajmuje się sprzedażą tapet ściennych przygotowaliśmy dla Ciebie kilka ciekawych porad i tipów jak w szybki i ciekawy sposób odmienić twoje cztery ściany! Bez względu na to czy chcesz zmienić swoją sypialnie, salon, jadalnie czy kuchnie – znajdziemy coś odpowiedniego!

Szybka odmiana sypialni

Często jest tak, że sypialnia jest miejscem odosobnionym, prywatnym, którego nie chcemy pokazywać ale chcemy się w niej czuć przytulnie, komfortowo i nieprzytłaczająco. Tapeta ścienna nie tylko świetnie kontrastuje z resztą pomieszczenia ale również bardzo często mają swój artystyczny wymiar, który dodają do pomieszczenia jakim jest sypialnia. Jeżeli zaś sypialnia jest przeznaczona wyłącznie dla jednej osoby jest to również idealne miejsce na wyrażenie własnej osobowości.

Małe pomieszczenie? Możesz zdecydować się na droższą tapetę!

Jeżeli masz w swoim domu lub mieszkaniu mniejsze pomieszczenie, które chcesz odświeżyć  i w pewien sposób odmienić możesz zdecydować się na luksusową tapetę, która doda odrobiny luksusu, a zarazem nie będzie dużym wydatkiem, a w świetny sposób uzupełni twoją przestrzeń.

Zbyt niski pokój? Mamy na to sposób!

Tapety ścienne mają to do siebie, że mogą być zarówno pierwszą planową dekorację jak również przyjąć funkcję tła i być jednym z drugoplanowych dekoracji, które będą świetnym podkreśleniem innego elementu. Jednym z takim wzorów są na pewno pasy – zawsze modne i eleganckie! Poza tym ich wybór jest tak ogromny, że bez problemu można znaleźć niemal zestawienie każdych kolorów i szerokości. Dodatkowym atutem przemawiającym za tapetami w pasy jest to, że położone pionową optycznie powiększają nam pomieszczenie – świetny sposób na podwyższenie twojego pokoju!

Centralna, dekoracyjna ściana

Wyobraź sobie teraz, że wchodzisz do salonu lub jadalni, a twoim oczom ukazuje się główna, duża ściana na której znajduje się przykuwająca oko, stylizowana tapeta – tworząc centralny punkt dekoracyjny w pomieszczeniu tworzy się właśnie w taki sposób. Wybierz jedną ze ścian w twoim salonie, jadalni czy pokoju dziennym i wytapetuj ją dużym, krzyczącym wzorem, a twoje pomieszczenie zmieni się nie do poznania! Mina twoich znajomych gdy to zobaczą – bezcenna!

Czas na kuchnie!

Jednym ze świetnym pomysłów na niezwykły projekt w kuchni to romantyczna, delikatna tapeta zamontowana na jednej ścianie – albo za półkami lub na wolnej widocznej ścianie. Jednym z cieszących się w ostatnim czasie wzorów są imitacje betonu i marmuru. Bardzo często tego typu wzory są dodatkowo pokryte połyskującą powierzchnią, które d  o złudzenia przypominają naturalne materiały. Odmień swoją kuchnie z tapetą ścienną i zapomnij o nudnych, jednobarwnych ścianach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *