Categories Blog

6 rzeczy, które są przeciwwskazane dla dziewczyn powyżej 170 centymetrów

Wydawać by się mogło, że wszystko pasuje do wysokich i smukłych dziewcząt. Nie zawsze jednak tak jest. Nawet szczęśliwe właścicielki wzrostu 175+ mają swoje modowe “nie”. Jest kilka rzeczy, które po prostu mogą zniekształcić naszą sylwetkę.
Monochromia
Monochromatyczne wzory wyglądają stylowo, ale nie dla wszystkich wysokich dziewczyn są one odpowiednie. Dodatkowo rozciągają ciało i ukrywają atuty naszej sylwetki.
Lepiej je zamienić na kilka kontrastujących ciuchów. Różne nadruki, tekstury i odcienie wzorów idealnie harmonizują górną i dolną część ciała.
Wysoki i niski stan
Wysoki stan w zasadzie nie każdemu odpowiada: sprawia, że góra jest bardziej obszerna i wizualnie zwiększa talię. W przypadku wysokich dziewcząt może wizualnie wydłużyć nogi, co w niektórych przypadkach będzie wyglądać komicznie. Z drugiej strony niski stan uwydatni górną część ciała.
Alternatywny: Jeśli Twoja górna i dolna część ciała wyglądają proporcjonalnie, wybierz klasyczne modele sukienek, spódnic i spodni.
Miniaturowe torebki
Małe torby, podobnie jak inne skromne akcesoria, wyglądają gargantuicznie, kiedy są noszone przez wysokie kobiety.
Lepiej wybierz dużą biżuterię, która wyglądałaby niezbyt dobrze na niższych dziewczynach: wiszące, długie kolczyki, kilku warstwowe naszyjniki i bransoletki. Jedynymi wyjątkami są małe kolczyki np. perełki. Są one idealnie stworzone dla mniejszych dziewcząt i gdy jesteś wysoka, lepiej ich unikaj.
Zamknięte kołnierzyki
Podobnie jak wysokość stanu, kształt kołnierza ma duży wpływ na odbiór rozmiarów Twojego ciała. Zamknięte kroje rozciągają górę i sprawiają, że figura nie jest proporcjonalna.
Najlepiej jest celować w otwarte wycięcia, które nie będą powodować optycznego wydłużenia szyi. Jeśli jesteś wysoka i masz krótką szyję, szukaj dekoltów w kształcie litery V. Jeśli masz to szczęście, że Twoja szyja jest tak długa jak u łabędzia, to na pewno masa dziewczyn Ci tego zazdrości, przyjrzyj się bliżej okrągłym i kwadratowym dekoltom. Ten ostatni jest obecnie bardzo modny.
Wąskie paski
Po pierwsze, na wysokich dziewczynach modele te wyglądają mało atrakcyjnie oraz wyolbrzymiają rysy talii i bioder. Po drugie, wąskie paski są teraz mniej popularne niż szerokie. Tyczy się to zarówno pasków do trzymania za dużych spodni, które wkłada się w szlufki, jak i pasiastych wzorów.
Zdecydowanie wybieraj szerokie pasy niż wąskie paski. Wizualnie dzielą figurę i ukrywają kilka centymetrów. Niskie dziewczyny nie mogą sobie pozwolić na taki luksus, ale sam los dał Ci możliwość wypróbowania tego jednego z lepszych trendów tego roku.
Pionowe paski
Od dzieciństwa każda z nas słyszała to powiedzenie: “poziome pogrubia, pionowe wyszczupla”. To naprawdę działa: pionowy pasek optycznie sprawi, że będziesz wyglądać jeszcze wyżej.
Radził bym dodać dodatkową objętość tam, gdzie jej brakuje przez wyższy wzrost i lepiej zapoznaj się z poziomymi paskami by dodać proporcji.
Bycie wysokim nie wystarczy, aby być naprawdę pięknym. Zrób test i przekonaj się, jak blisko do doskonałości jest Twojej figurze. Z pewnością nie zawiedziesz się, gdy spotkasz tego jedynego i on doceni Cię w całej okazałości !

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *