Categories Biznes

Znany Księgowy – profesjonalne usługi księgowe

Biuro powstało jako odzew na rozwijający się rynek indywidualnych przedsiębiorstw, poszukujących pomocy w zarządzaniu poprzez powierzenie swoich finansów czy związanych z nimi procesów – zaufanej i rzetelnej księgowej. Mamy świadomość, iż oczekiwania klienta będą zawsze uwarunkowane aktualnym poziomem jego rozwoju, a także głównymi celami jakie sobie stawia. Zapewniamy indywidualne i całościowe podejście do Klienta, dokładną analizę specyfiki jego działalności a także jego potrzeb. Dysponujemy nie tylko wiedzą i praktyką w ramach prowadzenia ksiąg rachunkowych, lecz także wsparciem grupy radców prawnych, notariusza czy konsultantów z branży IT czy agencji reklamowej. W kontaktach z Klientami troszczymy się o przyjazną atmosferę. Przedsiębiorcy codziennie zmagają się z niełatwymi wyzwaniami. My im w tym pomagamy. Poza tym zawsze pamiętamy o dostosowaniu naszych usług do wymagań klienta. Wyróżnia nas dobra lokalizacja w dowolnym mieście w Polsce. Nasi eksperci posiadają niezbędne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Wszelkie usługi świadczymy z właściwą starannością i z zachowaniem najwyższego poziomu obsługi Klienta.

Promocyjna oferta biura rachunkowego

Niniejszą ofertę dedykujemy do biznesmanów, dla których istotna jest obsługa rachunkowa elastyczna do potrzeb. Profesjonalny grupa księgowych przedstawi ofertę do poszczególnych potrzeb każdego Klienta. Prowadzenie spraw księgowych i kadrowych firm o różnym charakterze działalności gospodarczej, zarówno posiadających osobowość prawną (spółek z o.o.), spółek komandytowych, partnerskich oraz osób fizycznych również spółek cywilnych, a także długookresowe doświadczenie w gdańskim urzędzie skarbowym zezwala nam zaoferować usługi księgowe do potrzeb każdego Klienta. Jako dostawca najwyższej jakości usług z obszaru kadr i płac dbamy o to, by naliczanie wynagrodzeń oraz prowadzenie akt pracowniczych następowało się uczciwie i w tym celu ciągle poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności. Prowadzimy na mocy upoważnienia Klienta korespondencje z ZUS i US w sprawach zaległości – udowadniamy, składamy pisma i korekty niezbędnych dokumentów aż do całkowitego zakończenia postępowań. Biuro rachunkowe Znany Księgowy proponuje atrakcyjne ceny na księgowość twojej firmy. Sprawdź nasz cennik na naszej stronie internetowej.

Oferujemy zachęcającą relację jakości usług do ich ceny. W przeciwieństwie do innych biur podatkowych nie naliczamy dodatkowych kosztów za każde zadanie niemieszczące się w standardowym zestawie usług. Mamy nadzieję, że już w krótkim czasie się poznamy i zaczniemy owocną relację biznesową. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy wyrażają chęć spróbowania swoich sił w biznesie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *