Categories Blog

e-Darling – czym ten serwis randkowy wyróżnia się od pozostałych?

Serwisy randkowe obecnie biją rekordy popularności i jest ich już cała masa, a ciągle powstają nowe. Większość z nich jest tak naprawdę bardzo podobna, a zwłaszcza niewiele różni się między nimi proces rejestracji. e-Darling, skądinąd nie niszowy portal, podchodzi jednak do sprawy zupełnie inaczej niż główni konkurenci, na przykład Badoo. Co w takim razie właśnie ta strona robi inaczej i czy jest to dobra decyzja?

Jak wygląda rejestracja w e-Darling

Weterani różnych stron randkowych z pewnością potwierdzą, że w większości twórcy portali dążą do jak najprostszego i najszybszego procesu rejestracji. Być może motywowane jest to tym, aby nie zniechęcić użytkownika lawiną pytań, opcji i preferencji. Zazwyczaj więc nasz podstawowy profil zawiera jedynie garść informacji, a jakieś dodatkowe możemy podać, ale nie musimy. e-Darling w tym względzie jest absolutnie awangardowy. Swoją przygodę z tym serwisem zaczynamy bowiem od masywnej serii około 100 pytań, na podstawie których strona będzie później dopasowywała nas z innymi osobami. Będziemy musieli nie tylko podzielić się swoimi danymi osobowymi, ale także opiniami w kwestii dzieci czy alkoholu, a także odpowiedzieć na pytania odnośnie naszych cech charakteru. Dokładny opis całego procesu znajdziemy tutaj https://randkiwsieci.com/edarling – z pewnością niejednego zaskoczy to, jak bardzo jest on rozbudowany. Wszystko to po to, aby zbudować jak najpełniejszy obraz naszej osoby. Na końcu oczywiście nadejdzie także pora dodania swojego zdjęcia, które musi być autentyczne i odpowiednie do zamieszczenia na stronie.

Czy korzystanie z e-Darling jest darmowe?

W teorii tak, aczkolwiek znacznie bardziej promowana przez autorów strony jest możliwość zakupienia pakietu premium. W końcu portal musi przynosić jakieś zyski. Nie płacąc za usługi e-Darling, nie będziemy nawet mogli wysłać do kogoś wiadomości. Wobec tego założyć darmowe konto i przebrnąć przez cały proces rejestracji warto tylko po to, aby zobaczyć, jak strona właściwie wygląda. W praktyce bowiem nie będziemy w stanie korzystać z niemal żadnych funkcji. Jeśli więc nie interesuje nas płacenie za portale randkowe, warto zwrócić swoją uwagę gdzie indziej. Szczegółowy zakres możliwości, jakie oferują różne warianty konta premium można poznać na tej stronie https://randkiwsieci.com/edarling – faktycznie nie da się zaprzeczyć, że dla płacących klientów wachlarz funkcji jest naprawdę szeroki.

Trzeba przyznać, że e-Darling jest w pewnym sensie ewenementem na rynku portali randkowych. Nie każdy jednak będzie nim zainteresowany z powodu dość sporych kosztów związanych z jego użytkowaniem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *