Categories Samochody

Awaryjne otwieranie samochodu – ile kosztuje i kto je wykonuje?

Każdemu kierowcy może przydarzyć się zatrzaśnięcie drzwi samochodu w momencie, gdy kluczyki znajdują się wewnątrz pojazdu. Wbrew pozorom nie jest to rzadka sytuacja i wiele osób ma problem z tym, jak sobie z nią poradzić. Taki problem może przysporzyć nam wiele stresu oraz nerwów, szczególnie gdy musimy szybko dostać się do auta i gdzieś jechać. Co zrobić w takiej sytuacji? Najlepszym wyjściem będzie awaryjne otwieranie samochodu, które może wykonać profesjonalny ślusarz. Nie warto więc szarpać się z klamką lub co gorsza, wybijać szyby. Wystarczy telefon do pogotowia zamkowego https://www.pogotowie-zamkowe-krakow.pl/.

Ile kosztuje awaryjne otwieranie samochodu?

Awaryjne otwieranie samochodu powinno zostać wykonane przez fachowca. Pozwoli to uniknąć poważnych uszkodzeń auta i wydatków związanych z naprawą zamka, karoserii czy też szyby. Jeśli chodzi o cenę takiej usługi, to ma ona dość duży rozstrzał cenowy. Na ostateczny koszt awaryjnego otwierania auta składa się wiele czynników. Jakich? Między innymi odległość, którą musi pokonać ślusarz, aby dotrzeć do klienta. Nie bez znaczenia jest też model auta, które trzeba otworzyć bez użycia kluczyków.

Za awaryjne otwieranie auta kierowca może zapłacić od 100 do 200 zł. Biorąc pod uwagę ceny wymiany zamków czy napraw porysowanej karoserii, to jest to bardzo mała kwota. Warto więc wezwać profesjonalnego ślusarza, który szybko i sprawnie upora się z problemem. Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu na samodzielnych próbach otwarcia samochodu, a także nie będziesz musiał się stresować, że auto zostanie niepotrzebnie uszkodzone.

Do kogo zadzwonić, gdy potrzebujemy awaryjnego otwierania auta?

Tak jak już wspomnieliśmy, w takiej sytuacji może nam pomóc profesjonalny ślusarz, który ma doświadczenie w awaryjnym otwieraniu aut. Taka osoba często ma do czynienia z taką sytuacją i wie jakie działania podjąć, aby otworzyć drzwi samochodu bez uszkodzenia pojazdu. Niezależnie od tego, czy jeździsz starszym samochodem, czy najnowszym modelem – ślusarz z pewnością poradzi sobie z otworzeniem Twojego samochodu, w którym zatrzasnęły się drzwi.

Dużą zaletą jest to, że pogotowie zamkowe działa 7 dni w tygodniu, oznacza to, że na pomoc możesz liczyć nawet w weekend. Ślusarz skorzysta z najnowocześniejszych narzędzi do tego, aby otworzyć Twój samochód, dzięki temu drzwi zostaną otwarte bez żadnych uszkodzeń. Samodzielne awaryjne otwieranie auta mogłoby się skończyć niepowodzeniem, a do tego istnieje duże ryzyko uszkodzenia samochodu – o wiele lepiej jest zadzwonić po profesjonalistę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *